Een nieuw gezicht: Bram

Een nieuw gezicht: Bram

Begin september is Bram van Heugten bij ons gestart als stagiair. Hij versterkt ons team als stedenbouwkundig ontwerper. Bram is derdejaars student Urban Design aan de Breda University of Applied Sciences.

Op deze opleiding wordt hij zo breed mogelijk opgeleid op het gebied van stedenbouwkundige ontwikkelingen. Hij leert zowel te werken op grote schaal in het landelijke gebied als op kleine schaal in de drukke binnenstad. In de eerste twee jaar van zijn opleiding heeft hij veel geleerd en wil hij daarmee het komende halfjaar ons team komen versterken als stagiair. Hij hoopt veel te leren op het gebied van stedenbouw en ook het visualiseren nog meer eigen te maken. Het is zijn eerste stage en is gemotiveerd om zoveel mogelijk te leren het aankomende halfjaar. Tijdens zijn studie werd hij enthousiast van het creĆ«ren van stedenbouwkundige plannen en alles wat daarbij komt kijken. Ook het maken van visies (zoals op het gebied van duurzaamheid) vond hij zeer interessant.

 

 

 

Buro Waalbrug   
Schoenaker 10
6641 SZ Beuningen
info@burowaalbrug.nl
024 - 675 23 56